Çorlu Perde Yıkama

Halı yıkama konusunda kalitesini ortaya koyan firmamız stor perde yıkama hizmeti ile de evlerdeki zor ve zahmetli işleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Hanımların iş dünyasında aktif rol alması, yaşam şartlarının değişmesi, perde modellerinin farklılık göstermesi gibi nedenlerden dolayı hanımlar perde temizliklerini yapmakta zorlanıyorlar. Ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanma imkanı bulunmayan, temizlik malzemelerinin kullanımına uygun olmayan stor perdelerin temizliği artık çok kolay.

Çorlu Işıl Işıl Halı Yıkama’ya sipariş vermeniz akabinde perdeleriniz belirlenen saatte adresinizden teslim alınıyor. Özel makinelerimizde düşük sıcaklıkta özel deterjanlar kullanılarak yıkanıyor. Zebra ve stor perdeler birbirinden farklı şekillerde yıkandığı gibi; baskılı, boyalı, taşlı perdeler de birbirinden farklı şekillerde yıkanmaktadır. Perdeleriniz ücretsiz servis araçlarımız ile evinize getirilerek teslim ediliyor.

Kalitemizi kanıtlayan işlerimiz sayesinde müşterilerin uğrak adresi olmaya devam ediyoruz. Hızlı ve zamanında teslimat yapmamız, kaliteli yıkama işlemimiz, güler yüzlü personelimiz, uygun fiyatlarımız ve farklı ödeme imkanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Her türlü yıkama işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalitemizden memnun kalacak ve daimi müşterimiz olacaksınız.